להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
 
הישארו מחוברים
  

 
 המומלצים
קצת עלינו
סרטוני הדרכה
כנסו כדי לגלות את הפזלים המומלצים לנו: פזלים תלת מימדיים וגם פזלים רגילים
אנו משווקים גם
משחקי חשיבה מעץ
משחקי הרכבה
וכרטיסי ברכה תלת מימדיים
הכנסו לסרטוני ההדרכה שלנו וגלו
בדרך הקלה כיצד בונים פאזלים תלת מימדיים
 
מבצע החודש
צור קשר
קנה 2 פאזלים מעל 100 ש"ח האחד...
וקבל מתנה פאזל שלישי נוסף
שווי  המתנה 40 ש"ח

הצטרפו לקבוצה שלנו בפייסבוק, לחצו "לייק"
ותזכו בהנחה מיוחדת למימוש בקניה באתר.
לפייסבוק לחצו כאן

 

 
פאזלים
פאזלים תלת מימדיים:
פאזלים תלת מימדיים האתגר החדש -חברת NIP טכנולוגיות בע"מ הינה יבואנית ומשווקת של פאזלים תלת מימדיים מיוחדים וייחודיים.
מגוון הפאזלים שלנו הינו גדול מאוד ומגוון. הפאזלים המשווקים על ידנו הינם של חברת Scholas הקוראנית. הפאזלים שתמצאו באתר מתאימים לכל גיל ולכל מטרה.
באתר תוכלו למצוא סרטונים המסבירים כיצד להרכיב דגמים נרחבים של פאזלים תלת מימדיים באתר.לבחירת פאזל תלת מימדי ספציפי תוכלו למצוא בסרגל הניווט הימני.

פאזלים -מידע נוסף
אין כמו פאזלים!


מי אינו אוהב פאזלים, אחד התחביבים הפופולאריים ביותר גם בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים כיום. פאזלים הומצאו לפני יותר ממאתיים שנה ושרדו את כל חידושי המחשב והאינטרנט, ולא רק שהם לא נעלמו מן הנוף המקומי אלא שהם גם הולכים ומתפתחים, וסוגים חדשים של פאזלים רק הולכים ונוצרים.

פאזלים מאז ועד היום

ראשית ההיסטוריה של הפאזל היא במאה השמונה עשרה, כאשר יוצר מפות בריטי הדביק מפה של העולם ללוח עץ וחתך אותו על פי גבולות המדינות. מטרת הפאזל הראשון הייתה לשמש כאמצעי לימודי שיקל על לימודי הגיאוגרפיה המשמימים, אך מהר מאוד הפכו פאזלים לאובייקט של פנאי ושעשוע. בתחילת המאה העשרים כבר היה נפוץ פאזל הקרטון המוכר לנו, ואילו פאזלים עשויים עץ נעלמו בהדרגה מן העולם החל משנות הארבעים של המאה העשרים (בעיקר כיוון שייצור פאזלים כאלה היה יקר מדי ולא רווחי).

הפריחה הראשונה של פאזלים הייתה בשנות העשרים והשלושים בארצות הברית ובאנגליה. בשנים אלו פותחו פאזלים מורכבים יותר שנועדו לא רק לילדים, ומבוגרים רבים היו קונים פאזלים חדשים שהיו נמכרים מדי שבוע (בדומה לתשבץ השבועי בעיתונים של היום). גם כיום ישנן קבוצות של חובבי פאזלים שחבריהן מחליפים זה עם זה מידע וטיפים. כך לדוגמא ניתן למצוא כיום קבוצות כאלו ברשתות החברתיות כמו פייסבוק.

פאזלים לכל גיל

פאזלים מאפשרים לכל אחד למצוא את שיטת העבודה האישית שמתאימה לו ולהתמיד בה, וזו אחת הסיבות שבגללה מדובר במשחק כה אהוב. הרכבת פאזלים מפתחת תכונות חשובות בכל הגילאים, כגון ריכוז, תכנון, יכולת התבוננות ויכולות מיון וארגון. פאזלים מומלצים לכל אחד, החל מילדים שזו הדרך לגרום להם לשבת ולהתמיד במשהו במקום לקפוץ מנושא לנושא, דרך מבוגרים שמחפשים דרך להירגע ולהרחיק מעצמם לזמן מסויים את הבעיות והקשיים של השגרה, ועד לקשישים המבקשים לשמור על מוח רענן ופעיל על ידי הרכבת פאזלים.

פאזלים – הדור הבא

הפופולאריות הגדולה של פאזלים הביאה לשכלולים ופיתוחים בתחום, שחורגים מן התפיסה המקובלת של פאזלים בתור אובייקטים דו מימדיים. כך למשל ניתן כיום למצוא לא רק פאזלים בהם מרכיבים מן החלקים תמונה אלא גם פאזלים תלת מימדיים. פאזלים כאלו יוצרים בסופו של דבר דגם תלת מימדי מפורט, שיכול להיות כל דבר החל מחיות אמיתיות ודמיוניות, דרך כלי רכב מטוסים וחלליות, ועד פאזלים של מונומנטים מפורסמים בעולם כמו בניין האמפייר סטייט בארצות הברית או מגדל אייפל שבצרפת.

 
כל הזכויות שמורות ל  3D Puzzles Pop Out World
תקנון האתר | מדיניות האתר | קנייה מאובטחת | פאזלים תלת מימדיים

מאמרים אחרונים: פאזלים  פאזלים תלת מימדיים - נוסטלגיה בניחוח חדשני | פאזלים - הנאה כמו פעם | הנאה לכל המשפחה | דבר כזה לא ראיתם!
לייבסיטי - בניית אתרים