להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
 
הישארו מחוברים
  

דף הבית >> פאזלים - הנאה כמו פעם

פאזלים הנאה כמו פעם

בין מאות משחקי הילדות שהיו ונעלמו, נותרו כאלו שהעסיקו את הורינו, הנעימו את זמנינו שלנו וכעת משעשעים ומלמדים את ילדינו. אנחנו מדברים כמובן על פאזלים. גם בעידן הווירטואלי, בין מוצרי המשחק הממוחשבים לרשתות החברתיות שצבאו על חיי ילדינו, נותרו הפאזלים נדבך משמעותי בחייהם ובחיינו. שעות של הנאה של מיליוני ילדים ברחבי העולם לא משקרים, ומי שלא האמין שהפאזלים "ישרדו" את המהפכה הטכנולוגית, אוכל עכשיו את הכובע.
 
אבל גם על פאזלים לא פסחה הקידמה, ומה שהציף לפני שנה-שנתיים את השווקים בסין, ארצות הברית, מערב אירופה ועוד, הגיע לאחרונה גם  לישראל והתקבל בחיבוק חם על ידי ההורים, ובעיקר הילדים. אלה הם הפאזלים התלת מימדיים. 
 
במשפט אחד, ניתן לומר כי מדובר באותה הנאה, רק בתלת מימד. אך כשיורדים לנבכי הפרטים הקטנים, מגלים משחק חשיבה ברמה הגבוהה ביותר, המתאים לזאטוטים בני 4 כמו גם להורים בני 40. מדובר בסדרות פאזלים המשפרות טכניקות חשיבה, מסייעות בחשיבה לטווח ארוך, תכנון לפני ביצוע, קורדינציה ומאמץ מחשבתי לאורך זמן. מעבר לכך, ניסיונות ובדיקות שנערכו הוכיחו שהפאזלים לא מפספסים את ייעודם החשוב מכל – ההנאה. קטנים כגדולים, בנות ובנים, ילדים והורים – כולם נהנים מאותם פאזלים לא פחות מגלישה ברשת חברתית או משחק מלחמה במחשב. 
 
ניתן להשיג פאזלים תלת מימדיים מסוגים שונים הנמכרים ברשת האינטרנט ובחנויות הצעצועים השונות. תוכלו למצוא סדרת דינוזאורים, מטוסים, מכוניות, אתרים מפורסמים בעולם ועוד. כל הפאזלים מותאמים לגילאים שונים ולשני המינים. ישנם כאלה "קלים" יותר שהרכבתם פשוטה יחסית ואינה אורכת זמן, בעוד פאזלים אחרים יתקשו להרכיב גם המנוסים מביניכם. 
 
פאזלים תלת מימדיים מיוצרים באיכות גבוהה, אינם נשברים או מתכלים בקלות, ולאור העובדה שמדובר בתחום חדש יחסית בישראל, נכון להיום הם נמכרים במחירים נוחים במיוחד ובצירוף מבצעים מיוחדים כגון הנחת פייסבוק, פאזל שלישי ב-40 שקלים ועוד.
 
אל תיקחו מהילדים שלכם, ומכם, את ההנאה הגדולה מהדברים הקטנים בחיים. קנו פאזלים ותזכו בשעות של הנאה וכיף.

כל הזכויות שמורות ל  -אנ.איי.פי טכנולוגיות בע"מ
תקנון האתר | מדיניות האתר | קנייה מאובטחת | פאזלים תלת מימדיים

מאמרים אחרונים: פאזלים  פאזלים תלת מימדיים - נוסטלגיה בניחוח חדשני | פאזלים - הנאה כמו פעם | הנאה לכל המשפחה | דבר כזה לא ראיתם!

                              
 
לייבסיטי - בניית אתרים