להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
 
הישארו מחוברים
  

דף הבית >> פאזלים תלת מימדיים – דבר כזה עדיין לא ראיתם!
 

פאזלים תלת מימדיים – דבר כזה עדיין לא ראיתם!
 

שחקנים חדשים חדרו לאחרונה לתחום הפאזלים והבידור הביתי – פאזלים תלת מימדיים. לא עוד הרכבות משעממות של תמונות חסרות חיים אלא כי אם יצירת פאזלים מוחשיים אשר פעולת הרכבתם מהנה יותר, ניתן ללמוד מהם רבות ואולי הדבר החשוב ביותר, ניתן להמשיך ולשחק בהם גם לאחר שתמה מלאכת הרכבתם. 
 

דו מימד לעומת תלת מימד בעולם הפאזלים
 

כיום יותר מבעבר ניתן לצפות במגמה הולכת וגדלה למוצרים המבוססים על תלת מימד. דוגמא מצוינת לכך היא עולם הקולנוע אשר עבר מהפך טכנולוגי אדיר ליצירת סרטי תלת מימד בהם ניתן לצפות גם בבית, במסכים אשר תומכים בצורת שידור זו. פאזלים דו מימדים הם הגרסה הקדומה והמסורתית של הפאזלים החדשים יותר, אשר כוללים את מימד הגובה ולא רק את האורך והרוחב אשר יוצרים תמונה דו מימדית בלבד. פאזל תלת מימדי נבנה שלב אחר שלב כמו כל פאזל אך בסופו של דבר מתקבלת צורה מוחשית למדי בעלת נפח, בה ניתן להשתעשע גם זמן רב לאחר בנייתה. פאזלים תלת מימדיים ללא ספק לוקחים את עולם הפאזלים צעד אחד קדימה, מהנים ושימושיים יותר מאי פעם. 
 
פאזלים תלת מימדיים ניתן להשיג במגוון רחב של דוגמאות כגון דינוזאורים, מטוסי קרב, מכוניות, מבנים היסטוריים, גוף האדם ועוד. לכן, לא ניתן להתעלם מהפן הלימודי שיש לפאזלים אלה להציע כחלק בלתי נפרד מתהליך הבנייה עצמו שכן רק הקונסטרוקציות התלת מימדיות חושפות אותנו לפרטים הקטנים המרכיבים את המבנה כולו, משלל הזוויות. הילדים (בואו נודה – גם המבוגרים), נכנסים לעולם שלם של דמיון ומעוף אשר הופכים אותם ל- "מומחים" בתחומם – בניית מבנים ומיצגים תלת מימדיים אחרים במו ידם. 
 
הילדים אוהבים לשחק במחשב? באמצעות סרטוני הדרכה לבניית פאזלים תלת מימדיים של הפאזל שרכשתם, תוכלו לשלב תהליך הכולל את למידת אסטרטגיית הבנייה מול המחשב ויישומה בשטח אל מול חלקי הפאזל. באופן זה הרכבת פאזל תלת מימדי הופכת למרכז העניינים בבית, זמן איכות של המשפחה כולה.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות ל  -אנ.איי.פי טכנולוגיות בע"מ
תקנון האתר | מדיניות האתר | קנייה מאובטחת | פאזלים תלת מימדיים

מאמרים אחרונים: פאזלים  פאזלים תלת מימדיים - נוסטלגיה בניחוח חדשני | פאזלים - הנאה כמו פעם | הנאה לכל המשפחה | דבר כזה לא ראיתם!

                              
 
לייבסיטי - בניית אתרים